+ Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Gece Yakit alma ve ILS inis

Default Gece Yakit alma ve ILS inis

Gecenin normal installdakinden daha karanlik olmasini istiyorsaniz config dosyasinda g_fAmbientmin bulun ve 0.0001 olarak degistirin(orjinali 0.1), fog ayari 150 - 2500, kulenin beni yedek meydana gönderdigine bakmayin en fazla 15dk yukleyebildigim icin bazi seyleri es gectim zaman almasin diye, ama herkese tavsiye ederim cok zevkli neredeyse görmeden inis .
    bence bi boy buyuk göruntude ve 720de izleyin.
    Gidecegiz, vuracagiz, dönecegiz
    341-WhiteSnake
    Anatolian Eagles

Whitesnake abi Yakıt ikmali, ILS ve sonrasında iniş çok güzel olmuş ama bu kadar karanlık olmaz yani Biraz fazla karanlık bu. Bir de aslında şunu da fark ettim mesela grafik ayarlarından olsa gerek ışıkların pisti aydınlatması bende daha gerçekçi, akşam denerim yani daha iyi görebiliyorsun özellikle taksi esnasında.

İnişlerde Lock - on da çok güzel ama BMS de de biraz var. Yaklaştığında ışıklarının pisti az da olsa aydınlattığını görebiliyorsun. Ama bu çok zifiri karanlık
    IT'S NOTHING PERSONAL

Malesef nereden 1 fps kazanirim davasina bircok seyi kapattigim icin öyle gözukuyor, yeni isiklandirma bende acik degil, o hdr mdr her ne varsa editörde hepsi kapali, fakir adamin f-16'si bu pisti bile aydinlatmiyor
    Gidecegiz, vuracagiz, dönecegiz
    341-WhiteSnake
    Anatolian Eagles

Ben bi daha böyle uçmam, gözlerim ışığa duyarlı oldu. 1 hafta da anca kendine geliyor =))
    Güzel uçuş olmuş abi, yakışır...
    Cehalet, Mutluluktur...

Quote Originally Posted by 341-WhiteSnake View Post
    Malesef nereden 1 fps kazanirim davasina bircok seyi kapattigim icin öyle gözukuyor, yeni isiklandirma bende acik degil, o hdr mdr her ne varsa editörde hepsi kapali, fakir adamin f-16'si bu pisti bile aydinlatmiyor
    Abi bende öyle, nereden fps kazanacağımı şaşırdım. Taksitle ekran kartını almasaydım hiç uçamayacaktım. Biraz oradan yırttım.

Shader Rendering' den yanlızca Lighting Effects açık olursa sanırım fazla fps kaybetmeden yeni ışıklandırmaları görebilirsin abi.

Bu arada uçuş çok güzel, sistemin kralı da olsa bu karanlıkta uçamadıktan sonra Eziyet yahu
    IT'S NOTHING PERSONAL

Rakamı bukadar küçültünce gece görevlerinde ramp start'ın imkansız hale gelmesi gibi bir problem ile karşılaştık. Bende biraz deneme yaptım. Kokpit butonlarını ve çok net olmasada rpm göstergesini görebildiğim ve uçağı çalıştırabildiğim en küçük rakam 0,006 (0,005 de oluyor ama rpm göstergesi iyicene belirsizleşiyor) oldu.
    341-Skycelik
    Anatolian Eagles

+ Reply to Thread